Llengües

Vichy Catalan cedirà desinteressadament material per a la Festa dels Socis

×

Missatge d'error

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls a _menu_load_objects() (línia 579 de /var/www/vhosts/amputats-santjordi.org/httpdocs/includes/menu.inc).

Vichy Catalan cedirà desinteressadament material per a la Festa dels Socis

L'empresa Vichy Catalan col·laborarà amb la nostra entitat amb la donació de material per a la Festa dels Socis que celebrarem el pròxim 14 d'octubre.

Enguany, festegem 25 anys i no podem deixar de celebrar aquesta efemèride amb els nostres socis, pilar fonamental de la nostra entitat. Gràcies a ells, durant aquest quart de segle hem fet molt amb poc i aquest és el motiu pel qual pensem que és important celebrar tot el que hem fet. I el que és més important, fer-ho acompanyats de totes les persones, entitats i empreses que ens han ajudat a arribar fins aquí.

Vichy Catalan és una d’aquestes empreses. Gràcies a la seva cessió desinteressada de material, podrem tenir un detall amb els nostres socis el dia 14.

Col·laboradors